Sezon 17/18 żegnamy w Sokołowcu

Sokół Sokołowiec – KS Winnica

Już jutro nastąpi zakończenie zmagań w V grupie Legnickiej Klasy B. Podopieczni Kazimierza Melskiego udadzą się do Sokołowca aby powalczyć o komplet punktów i podtrzymanie ligowej serii meczów bez porażki . Sokół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów, 22 bramkami zdobytymi oraz 114 bramkami straconymi (najwięcej w lidze). Wydaje się, że przed zawodnikami KS-u czeka łatwe zadanie do wykonania, jednak nie możemy lekceważyć naszego przeciwnika pod żadnym względem. Drugie miejsce w ligowej tabeli mamy pewne, jednak jeśli chcemy być spokojniejsi naszym obowiązkiem jest zwycięstwo.

Dodatkowo tego dnia rozegrany zostanie hit 22 kolejki, gdzie rezerwy Górnika będą podejmować na własnym boisku drużynę z Wojcieszyna. Spotkanie to będzie miało kluczowe znaczenie dla końcowego układu tabeli gdyż w przypadku remisu bądź porażki, KS Winnica może zakończyć zmagania na 1 miejscu (po wygraniu spotkania w Sokołowcu). Orzeł w meczu z Górnikiem nie będzie miał nic do stracenia a dodatkowo rezerwy prawdopodobnie nie będą aż tak wzmocnione zawodnikami pierwszej ekipy, gdyż o godz. 17:00 tego samego dnia będą podejmować drużynę Apisa Jędrzychowice. Złotoryjanie ciągle znajdują się w strefie spadkowej i muszą to spotkanie wygrać jeśli chcą mieć jakiekolwiek szanse na utrzymanie w IV lidze.