Przebudzić się i wrócić do optymalnej formy

Zapowiedź

Unia Miłoradzice - KS Winnica

W najbliższą niedziele podopieczni Kazimierza Melskiego udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Miłoradzic, gdze będą podejmować tamtejszą Unię. Nasz rywal obecnie zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów, 13 bramkami strzelonymi oraz 18 straconymi. W obu obozach na pewno humory nie dopisują gdyż w dwóch ostatnich kolejkach ani Unia ani KS nie zdołali zdobyli chociażby jednego punktu. Trener Melski na pewno nie jest zadowolony ze swoich podopiecznych gdyż w 9 i 8 serii gier zdołaliśmy strzelić jedną bramkę przy czym tracąc ich aż 5! Kiedy się nie przełamać jak w tej kolejce? Musimy podejść do tego spotkania na pełnym zaangażowaniu bo rywal na własnym obiekcie na pewno będzie walczył o pełną pule punktów z myślą poprawienia swojej sytuacji w tabeli. Dla nas kolejna porażka oznaczać będzie oddalenie się od czołówki co w tej rundzie może być trudne do odrobienia gdyż zbliżają trudne mecze wyjazdowe i rywale. Kluczem do sukcesu będzie gra zespołowa i tworzenie akcji po których muszą padać strzały na bramkę - tego nam najbardziej brakuje w ostatnich meczach.