Mecz sezonu, czyli starcie o awans do A-klasy

Zapowiedź

KS Winnica – Górnik II Złotoryja

W niedzielne południe na boisku sportowym w Winnicy, rozegrany zostanie szlagier V grupy Legnickiej Klasy B o „Być, albo nie być.” KS będzie podejmował rezerwy Górnika Złotoryja, które obecnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Forma gości jest naprawdę imponująca, gdyż w każdej kolejce zdobywają komplet punktów. Rezerwy ostatni raz doznały porażki w meczu z podopiecznymi Kazimierza Melskiego, gdzie faworyt uległ KS-owi jesienią na boisku w Złotoryi 2:4. Bez wątpienia Górnik będzie chciał odegrać się za tą porażkę sięgając m. in. po spady z pierwszego zespołu występującego w IV lidze. Powtórzenie tego wyniku na pewno nie będzie łatwe ale możemy obiecać naszym kibicom i sympatykom, że łatwo nie odpuścimy i będziemy walczyć do samego końca o zwycięstwo! Orzeł Wojcieszyn traci do drugiego miejsca 1 punkt i już zaciera ręce gdyż nadarza się okazja na przeskoczenie nas w tabeli. Porażka lub remis przekreśli nasze szanse na awans do Klasy A, bardzo ciężko pracowaliśmy przez cały sezon i w niedziele będziemy walczyć o każdy centymetr boiska. Panowie, wszystko jest w naszych głowach i nogach, zróbmy kolejny krok do przodu po nasz wymarzony cel!