Po pierwsze zwycięstwo na nowym stadionie

Zapowiedź

KS Winnica - Wilki Różana

W sobotnie popołudnie podopieczni Kazimierza Melskiego powalczą o kolejne punkty w II grupie Legnickiej A-klasy. Naszym rywalem będzie zespół z Różanej, który zajmuje obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli. Wilki po 17 kolejkach na koncie posiadają 31 punktów zdobytych, 46 bramek strzelonych oraz 34 stracone. Co ciekawe nasz przeciwnik wiosną dwukrotnie musiał uznać wyższość swoich rywali, Mewy (0:1) na własnym obiekcie oraz Albatrosa (4:0) na wyjeździe. Winnica po ostatniej porażce z liderem będzie chciał poprawić swoje morale zwycięstwem, jednak mecz na pewno nie będzie należał do tych łatwych, ponieważ Wilki przyjadą bardzo podrażnione ostatnimi porażkami. Ostatni pojedynek obu ekip zakończył się rezultatem remisowym 1:1.

Niestety w związku z problemami i brakiem wymogów licencyjnych musieliśmy podjąć decyzję w sprawie przenosin na obiekt sportowy spełniający wszystkie kryteria narzucone przez OZPN. Od tej rundy wszystkie domowe mecze KS Winnica będzie rozgrywać na stadionie w Krotoszycach, gdyż koszty utrzymania obiektu są zdecydowanie niższe od wynajmu boiska.