Spartanie przyjeżdżają do Krotoszyc

Zapowiedź

Huras Krotoszyce  - LKS "Sparta" Parszowice

W niedzielne popołudnie na stadionie sportowym w Krotoszycach rozegrana zostanie 9 kolejka Legnickiej A-klasy w której gospodarze będą podejmować 5 drużynę ligi - Spartę Parszowice. Bilans meczy przemawia zdecydowanie na korzyść gości, ponieważ dwukrotnie zdołali pokonać podopiecznych Kazimierza Melskiego w poprzednim sezonie. Ekipa Hurasa ostatnie tygodnie może zaliczyć do bardzo udanych ponieważ w 4 meczach zdobyła 10 punktów. Motywacją dodatkowa będzie bez wątpienia podtrzymanie świetnej serii, chęć rewanżu oraz wykorzystanie atutu własnego boiska. W przypadku naszego zwycięstwa zrównamy się punktami z Parszowicami a należy pamiętać, że ciągle mamy do rozegrania jeden mecz zaległy. Bez wątpienia będzie to jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki więc zapraszamy wszystkich serdecznie do Krotoszyc!