KS Winnica 3:2 LZS Nowy Kościół (1:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: Filip Górski, Tomek Malicki oraz Krzysiek Malicki

Wyjściowa 11

Ponadto zagrali: Paweł Sobol, Karol Jastrzębski oraz Adam Bojko.

W niedzielny wieczór KS Winnica rozegrała ostatni sparing w którym odniosła zwycięstwo 3:2 nad drużyną LZS Nowy Kościół. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do podopiecznych Kazimierza Melskiego, którzy pomimo kilku prostych błędów operowali piłką i tworzyli sobie sytuacje pod polem karnym rywala. Jedyną bramkę w pierwszych 45 minutach zdobył Filip Górski, który postanowił oddać strzał z bocznej strefy boiska. Uderzenie lewego obrońcy było na tyle silne i precyzyjne, że bramkarz nie miał żadnych szans i piłka wylądowała w bramce. Niestety w drugiej połowie koncentracja naszych zawodników została na ławce rezerwowych gdyż w okolicach 50 minuty, Nowy Kościół po kolejnej groźnej akcji z rzędu zdołał wywalczyć rzut wolny. Niestety na nasze nieszczęście piłka z okolicy 25 metra posłana została prosto do bramki strzeżonej przez Marcela Flejszera. Odpowiedź Winnicy nastąpiła kilka minut później gdzie w całym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Krzysiek Malicki, który zdołał wypatrzyć i dograć piłkę lepiej ustawionemu bratu. Tomek Malicki podjął bardzo dobrą decyzję, ponieważ bez żadnego zastanowienia oddał strzał i futbolówka wpadła do sieci. Piętnaście minut przed końcem role się odwrócił gdyż padnie Tomasza Malickiego wykorzystał Krzysiek Malicki. Wynik spotkania na 3:2 został ustalony przez gości, którzy po raz drugi w tym spotkaniu zdołali zdobyć drugą bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.