Zwycięstwo na zakończenie ligi

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0:3 KS Winnica (0:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Kamil Malesza, Jakub Śnieżek oraz Krzysztof Malicki

W niedzielę 16 czerwca, KS Winnica udała się do Siedlisk na ostatni mecz w II grupie A-klasy sezonu 18/19. Spotkanie zaczęło się bardzo spokojnie, jednak to właśnie podopieczni Kazimierza Melskiego po 15 minutach powinni prowadzić 0:2 ale Krzysztof Malicki dwukrotnie w sytuacji sam na sam obił solidarnie lewy i prawy słupek. Niewykorzystane sytuacje powinny się zemścić jednak na posterunku był Łukasz Komorowski, który wybronił strzał zmierzający w światło jak i dobitkę. Pierwszą bramkę kibice ujrzeli dopiero w 26 minucie spotkania, dogranie prostopadłe w pole karne Grzegorza Osmulskiego, wykorzystał Kamil Malesza umieszczając piłkę w bramce bardzo sprytnym strzałem. Drużyna z Siedlisk próbowała doprowadzić do wyrównania jeszcze przed upływem 45 minuty jednak wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie obie ekipy wyprowadzały atak za atakiem jednak bez większych fajerwerków.  W okolicach 60 minuty przepiękną bramkę zdobył nasz kapitan Jakub Śnieżek, który z okolicy 35 metra umieścił piłkę w bramce z pomocą poprzeczki. Interweniujący bramkarz próbował ratować sytuacje jednak był bez szans. Dąb postraszył defensywę Winnicy po stałym fragmencie gry jednak piłka zmierzająca prosto w górne okienko bramki została sparowana na róg przez Łukasza Komorowskiego, który tego dnia był w kapitalnej dyspozycji. Rozluźnienie w naszych szykach napędzało gospodarzy i dzięki temu pojawiły się dwie sytuacje sam na sam.  Przy pierwszym strzale piłka minęła bramkę o kilka centymetrów a chwile później Mateusz Wanielista na spółkę z Łukaszem Komorowskim, wyjaśnili sytuacje oddalając niebezpieczeństwo. Wynik spotkania na 0:3 ustalił Krzysztof Malicki, wykorzystując dośrodkowanie Mateusz Marczukiewicza z lewego sektora boiska.