Zaczynamy przygotowania do sezonu 19/20

Okres przygotowawczy do nowego sezonu 19/20

Podopieczni Kazimierza Melskiego rozpoczną przygotowania już 22 lipca i odbędą kolejno trzy jednostki treningowe (poniedziałek - środa - piątek, godz. 18:00) . W kolejnych tygodniach wrócimy do starego systemu czyli dwa treningi w tygodniu (wtorek - czwartek, godz. 18:00). Wszystkie zajęcia odbywać się będą na stadionie sportowym w Krotoszycach.

Na chwilę obecną, zaplanowane zostały trzy gry kontrolne jednak w przypadku zmian będziemy informować was na bieżąco.

SPARINGI

- 28 lipca (sobota), godz. 17:00, rywal: Nowa Wieś Złotoryjska (A-klasa) - mecz wyjazdowy;

- 3 sierpnia (sobota), godz. 17:00, rywal: Orlik Okmiany(A-klasa) - mecz wyjazdowy;

- 10 sierpnia (sobota), godz. 17:00, rywal: Przyszłość Prusice (Klasa-O)- mecz wyjazdowy.

⚽️ Ponadto poznaliśmy skład II Grupy Legnickiej A-klasy w sezonie 19/20 a wygląda on następująco: ⚽️
LKS "Sparta" Parszowice, LZS Czarni Dziewin, GROM Gromadzyń - Wielowieś, Wilki Różana, Błękitni Legsad Kościelec, Unia Miłoradzice, Dąb Stowarzyszenie Siedliska, Tęcza Kwietno, KS Kłopotów-Osiek, Bazalt Piotrowice, Orzeł Mikołajowice, Albatros Jaśkowice, Park Targoszyn, Kaczawa II Bieniowice, Błękitni Koskowice.