Transfery

W okresie zimowy doszło do kilku zmian kadrowych w naszym klubie, początkowo do klubu miało dołączyć dwóch graczy jednak chęć gry wyraziło znacznie więcej zawodników.

Transfery: Grzegorz Osmulski  pomocnik  (KS Winnica ---> KS Męcinka)

Jedyną osobą, która zdecydowała się na opuszczenie Winnicy to Grzegorz Osmulski. W koszulce KS-u "Osmo" zdobył 5 bramek w 8 spotkaniach, spędzając tym samym na murawie 713 minut.

Drugim zawodnikiem, który chwilowo przerywa grę w naszym klubie to bramkarz Łukasz Komorowski. "Komar" chwilowo musiał opuścić nasze szeregi ze względu na zmianę pracy, jednak jeśli tylko pojawi się w kraju na dłuższy czas, gotów jest wznowić treningi i stanąć między słupkami.

Adam Bojko pomocnik (Grom Gromadzyń Wielowieś ---> KS Winnica)

Adam gra na pozycji pomocnika i od kilku tygodni trenuje razem z nami, bardzo spodobała mu się atmosfera oraz forma w jakiej prowadzone są treningi.

Daniel Krzymowski pomocnik (Grom Gromadzyń Wielowieś ---> KS Winnica)

Daniel podobnie jak kolega również poprosił o transfer definitywny. Pierwszy mecz w koszulce KS-u rozegrał w niedziele gdzie udało mu się zdobyć asystę i wpisać na listę strzelców.

Rafał Strojanowski pomocnik/obrońca   (Wolny transfer---> KS Winnica)

Zawodnik ostatni raz występował w drużynie "Nysa" Winnica, jednak po kilkuletniej przerwie zdecydował się na powrót do treningów i spróbowania sił w nowym zespole. Rafał zadebiutował w spotkaniu z Fenixem Pielgrzymka.

Arkadiusz Bardziński napastnik (Wolny transfer---> KS Winnica)

Arek pojawił się na pierwszym treningu miesiąc temu, podobnie jak w/w koledzy wyraził chęć do gry w naszym klubie. Zawodnik zadebiutował w zwycięskim spotkaniu z Wilkowianką Wilków.

Waldemar Szumbarec bramkarz (Wolny transfer---> KS Winnica)

Nasz nowy bramkarz dołączyć miał latem ubiegłego roku, jednak zrezygnował ze względu na prywatne sprawy. Kilka tygodniu temu ponownie pojawiło się zapytanie odnośnie gry i tym razem nie musieliśmy długo czekać na decyzje. Waldek wystąpił w dwóch sparingach pokazując bardzo duże zaangażowanie i to, że chce pomóc drużynie mimo bardzo długiego rozbratu z futbolem.

Witamy na pokładzie Klubu Sportowego "Winnica", życzymy wam powodzenia sukcesów już w tym sezonie oraz jak najmniej kontuzji!