Runda rewanżowa czas start!

ZAPOWIEDŹ

KS Winnica - Rataj Paszowice

KS Winnica po zimowej przerwie wznawia rozgrywki ligowe w Bundeslidze. Większość meczy została odwołana przez OZPN w Legnicy, jednak działacze klubu KS-u podjęli wcześniej decyzje o wynajęciu boiska ze sztuczną nawierzchnią w Legnicy przy ul. Grabskiego. Boisko sportowe w Winnicy na chwile obecną nie nadaje się do użytku ze względu na panujące warunki atmosferyczne.

W niedzielne popołudnie podopieczni Kazimierza Melskiego będą podejmować ostatni zespół w V grupie legnickiej B-klasy Rataj Paszowice. Zadanie przed zawodnikami wydaje się dosyć proste, jednak jak wiadomo nie można spisywać na straty rywala ani go lekceważyć, gdyż zadanie pozornie łatwe bywają najtrudniejsze.

Rataj Paszowice zajmuje 12 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym, w jedenastu meczach rywal zdobył 11 bramek a stracił aż 58 (najwięcej w lidze).
Bardzo długo czekaliśmy na inauguracje rundy wiosennej, zawodnicy czują głód gry, okres przygotowawczy wypadł bardzo dobrze, kadra została wzmocniona więc nie pozostaje nic innego jak udowodnienie tego na murawie o jakie cele chcemy walczyć.
Spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Grabskiego w Legnicy o godz. 14:00.