Rodło lepsze od KSu

KS Winnica 2:5 Rodło Granowice (1:1)

W ostatnim meczu domowym tego sezonu podejmowaliśmy w Krotoszycach ekipę Rodła Granowice. Mecz od początku nie układa się po naszej myśli bo już w drugiej minucie goście obejmują prowadzenie, chwila nieuwagi w polu karnym i mamy 0-1. Na całe szczęście 5 minut później strzelamy bramkę która doprowadza do remisu, wyplutą piłkę przez bramkarza przytomnie dobija Osmulski i w tym momencie jest 1-1, taki stan utrzymuje się do końca pierwszej połowy. Druga część gry zaczyna się tak samo jak pierwsza, bramka minute po wznowieniu i Rodło po raz kolejny obejmuje prowadzenie. W 58 minucie mamy rzut karny, pewnym strzałem do remisu doprowadza Malesza. W tym momencie mecz zaostrza się czego efektem jest druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Śnieżka mamy wtedy 68 minutę. W tym momencie Granowice dominują nas dość wyraźnie i tracimy kolejne trzy bramki w 75, 89 i 90 minucie meczu. Niestety nie udaję nam się wygrać ostatniego meczu u siebie, za tydzień okazja do rehabilitacji, jedziemy do Siedlisk aby zakończyć debiutancki sezon w A-klasie.

Autor tekstu: Tomasz Malicki