Ostatni domowy mecz sezonu 18/19

Już w niedziele 9 czerwca drużyna KS Winnica gościć będzie w ramach 29 kolejki II grupy legnickiej A-klasy na własnym obiekcie (w Krotoszycach) zespół Rodła Granowice. Będzie to starcie 11 i 8 drużyny w tabeli tego sezonu. Dla gospodarzy będzie to ostatni mecz ‘u siebie’ w tym sezonie, więc z pewnością będą podwójnie zmotywowani by odnieść zwycięstwo, natomiast dla Rodła jest to ostatnia delegacja w sezonie 18/19. Pierwsze spotkanie tych ekip odbyło się 11 listopada ubiegłego roku, Granowice okazały się lepsze tego dnia wygrywając mecz 2-1, czas więc na rewanż. Zapraszamy wszystkich chętnych na stadion do Krotoszyc w niedziele o godzinie 14:00 aby godnie pożegnać inauguracyjny sezon KSu w A-klasie.