Podział punktów w Siedliskach

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:2 KS Winnica (1:1)

Bramki dla KS-u zdobyli: Daniel Krzymowski oraz Tomasz Malicki

Mecz w Siedliskach rozpoczął się bardzo spokojnie gdyż podopieczni Kazimierza Melskiego już od początku byli skoncentrowani na tym co się dzieje na boisku. Winnica próbowała rozgrywać akcje spokojnie przedostając się stopniowo pod bramkę rywala, natomiast Dębowi postawili na szybką grę z kontrataku. Rozwiązanie gospodarzy było zdecydowanie lepsze, ponieważ częściej znajdowali się pod naszą bramką zyskując część piłek po naszych prostych błędach. Jedna z kontr zakończyła się sukcesem gdyż został odgwizdany rzut karny za zagranie ręką Jakuba Śnieżka w polu karnym. Intencje strzelającego wyczuł Łukasz Komorowski, jednak strzał na bramkę Jakuba Zawady był bardzo silny i niestety musieliśmy gonić wynik spotkania. Bramkę kontaktową udało się zdobyć chwile później za pomocą prostego środka, Damian Gąska podał piłkę do Daniela Krzymowskiego, który przyjął sobie piłkę i uderzył po dłuższym słupku nie dając żadnych szans bramkarzowi.

W drugiej połowie Winnica była zespołem zdecydowanie lepszym z tego względu, że dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce oraz tworzyliśmy sobie sytuacje pod polem karnym Dębowych. Jedna z przeprowadzonych akcji zaowocowała bramką zdobytą przez Tomka Malickiego w okolicach 80 minuty. Napastnik KS-u bardzo dobrze ruszył w tempo i wykorzystał gapiostwo bramkarza, wsadzając piłkę za przysłowiowy "kołnierz". Wydawało się, że utrzymanie tego rezultatu będzie formalnością ale tak się nie stało bo Dębowi doprowadzili do rezultatu remisowego po stałym fragmencie gry.