Czarni na drodze do zwycięstwa

ZAPOWIEDŹ

KS Winnica - Czarni Dziewin

Już w sobotę na stadionie sportowym w Krotoszycach, podopieczni Kazimierza Melskiego będą podejmować obecnie czwarty zespół ligi - Czarnych Dziewin. Nasi rywale zdołali zdobyć 4 punkty (zwycięstwo z Mikołajowicami oraz remis z Różaną). Z korzystniejszym bilansem do tego meczu podchodzić będą rywale z Dziewina, ponieważ w pojedynkach z Winnicą, odnieśli zwycięstwo na własnym boisku pokonując KS 4:1, natomiast wiosną zdołali wywalczyć punkt po bardzo zaciętym pojedynku. Drużyna z gminy Krotoszyce bez wątpienia jest mocno podrażniona utratą punktów z Dębem więc pojawia się bardzo dobra okazja na rehabilitacje i podniesienie trzech punktów. Nie będzie to łatwe zadanie gdyż rywal poprzeczkę zawiesi na pewno bardzo wysoko.