Oficjalnie: Grzegorz Osmulski zawodnikiem KS Winnica!

Miło jest nam poinformować iż nowym zawodnikiem KS-u został Grzegorz Osmulski, który podobnie jak Michał postanowił dołączył z Męcinki do naszego klubu. „Osmo” odbył już krótki epizod w Winnicy, gdzie w rundzie jesiennej B-klasy sezonu 17/18 wystąpił w 8 spotkaniach zdobywając łącznie 5 bramek. Cieszymy się, że zawodnik postanowił do nas wrócić gdyż będzie on sporym wzmocnieniem a ponadto jest graczem bardzo uniwersalny mogącym grać w ataku jak i pomocy. Kilka lat wcześniej Grzegorz reprezentował barwy Skory Jadwisin, dawnej Nysy Winnica a także Błękitnych Kościelec.

Nowego starego-zawodnika witamy bardzo serdecznie, życzymy zdrowia, wysokiej formy oraz sukcesów z nowym Klubem Sportowym "Winnica"!