Zrewanżować się za jesienną porażkę

ZAPOWIEDŹ

W niedziele rozegrana zostanie 21 kolejka V grupy Legnickiej Klasy B. Podopieczni Kazimierza Melskiego w tym sezonie zagrają ostatni raz w Winnicy przed własną publicznością, gdyż zakończenie zmagań piłkarskich nastąpi w czwartek w Sokołowcu. Naszym niedzielnym rywalem będzie Tatra Krzeniów, która w ligowej tabeli zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 30 punktów, 44 bramkami zdobytymi oraz 50 straconymi. Każdy z nas ma w pamięci mecz jesienny gdzie będąc na własnym boisku gościem, przegraliśmy to spotkanie 2:1. Co ciekawe w tym spotkaniu prowadziliśmy, nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, obiliśmy słupki i poprzeczkę bramki kilkukrotnie jednak mieliśmy nadzwyczajnie pecha tego dnia. Tatra miała mnóstwo szczęścia w obronie a wyprowadzone akcje (które można było przeliczyć na palcach jednej ręki)  wystarczyły aby wywieźć trzy punkty do Krzeniowa. Dlatego przed tym pojedynkiem musimy wyciągnąć wnioski i zagrać tak jak z aktualnym liderem. Tatra na pewno nie podda się bez walki i będzie chciała sprawić niespodziankę tego dnia. My natomiast doskonale wiemy o co gramy i utrata punktów w tym meczu zaprzepaści nasze szanse na awans. Motywacja w zawodnikach jest duża, także liczy się walka, zaangażowanie i determinacja w dążenia do celu, musimy odzyskać to co zostało nam zabrane 22 października ubiegłego roku.