Trzy punkty w 20 minut

KS Winnica 4:0 Iskra Jerzmanice Zdrój

W niedzielne południe podopieczni Kazimierza Melskiego udali się do Jerzmanic, gdzie KS podejmował miejscową Iskrę. Gospodarze na ten mecz wyszli w 7-osobowym składzie i wydawało się, że Winnica urządzi sobie festiwal strzelecki. Tak jednak się nie stało, ponieważ w okolicach 20 minuty spotkania sędzia odgwizdał koniec meczu ze względu na uraz jednego z zawodników Iskry. Nasz zespół stworzył sobie bardzo dużo dogodnych sytuacji jednak zdołaliśmy zaaplikować tylko 4 gole. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2x Jakub Śnieżek (6 i 14 minuta), Krzysiek Malicki (12 minuta) i Adam Bojko (13 minuta). Czy wynik zostanie podtrzymany z meczu? O tym zadecyduje OZPN w Legnicy na najbliższym posiedzeniu.

KOMU AWANS Z DRUGIEGO MIEJSCA DO KLASY „A”:

1 miejsce KS Winnica  (gr.5) średnia 2,45

2 miejsce Ikar Miłogostowice (gr.4) średnia 2,4