Sparta z kompletem oczek

KS Winnica 2:3 Sparta Parszowice (1:1)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Krzysztof Szwedo (rzut wolny), Krzysiek Malicki (Daniel Krzymowski).

Trzynasta kolejka legnickiej A-klasy rozegrana została w Winnicy między miejscowym KS-em a drużyną Sparty Parszowice. Niestety ponownie przegrywamy spotkanie jedną bramką i trzy punkty pojechały do Parszowic. Mecz dla KS zaczął się bardzo dobrze gdyż w pierwszych minutach pojawiła się dogodna sytuacja na zdobycie bramki. Rzut wolny z okolicy 20 metra pewnie egzekwował  Krzysztof Szwedo umieszczając piłkę po dłuższym słupku. Niestety kilka minut później Parszowice wykorzystały stały fragment gry w postaci rzutu rożnego. Piłka bardzo mocno dokręcona obiła się dłuższego słupka i trafiła centralnie w "kocioł zawodników" KS-u i Sparty. Szczęście w tym przypadku leżało po stronie gości i w okolicach 25 minuty mieliśmy rezultat remisowy. W drugiej połowie strzelcowi bramki dla KS-u przydarzył się błąd, złe podanie, przejęcie i Spartanie wyszli na prowadzenie. Był to bez wątpienia cios, jednak drużyna grała dalej. Fantastycznie odpowiedział napastnik Winnicy Krzysztof Malicki, który niemalże z zerowego konta silnym strzałem pokonał bramkarza Parszowic. Mecz ponownie zaczął się od nowa i obie ekipy poszły na wymianę ciosów. Niestety kolejny rzut rożny zakończył się kapitulacją Marcela Flejszara, gdyż został on pokonany strzałem z woleja.

Winnica bez wątpienia ma gorszy okres, kolejny mecz przegrywamy jedną bramką i w dodatku 3 raz z rzędu schodzimy pokonani z własnego boiska. Gra nasza wyglądała dobrze, jednak 2 błędy popełnione nie dają nam chociażby jednego punktu. Ścisk w tabeli zrobił się ogromny i jeśli nie zdobędziemy "oczek" w dwóch ostatnich kolejkach czeka nas bardzo ciężka wiosna.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:Krzysztof Szwedo, Krzysztof Malicki (http://winnica.futbolowo.pl)