Ostatnia prosta do A-klasy

Ostatnia prosta do A-klasy

Ikar Miłogostowice - KS Winnica

Sezon 17/18 dobiegł końca jednak dalej jest pełen niewiadomych, legnicka B-klasa zakończyła swoje zmagania w ubiegłą niedziele, znamy już wszystkich mistrzów jednak jedno miejsce ciągle pozostaje wolne. 

Ze względu na uzyskanie przez drużyny: Ikar Miłogostowice oraz KS Winnica (wicemistrzowie odpowiednio klasy B gr. 4 i gr. 5) takiej samej najwyższej średniej punktowej na mecz spośród wicemistrzów B klas, Zarząd OZPN Legnica na wniosek Wydziału Gier, podjął decyzję o rozegraniu dodatkowego meczu barażowego, który ma na celu wyłonić najlepszą drużynę z 2-go miejsca, która uzyska prawo awansu i gry w klasie A w przyszłym sezonie rozgrywkowym 2018/2019.
Mecz barażowy pomiędzy Ikar Miłogostowice - KS Winnica odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018 roku o godzinie 17 na neutralnym boisku w Kochlicach (obiekt Iskry Kochlice). W przypadku remisu zarządzone zostaną rzuty karne. - OZPN w Legnicy

Nasz przeciwnik występuje w 4 gr. legnickiej B-klasy. Ikar zmagania ligowe zakończył na 2 miejscu zdobywając w 24 meczach 60 punków. Siła ofensywna Miłogostowic zdobyła 122 gole co daje średnio 5,083 bramki na mecz. Prawdziwy sprawdzian czeka defensorów KS-u, którzy w 22 spotkaniach zdołali wpuścić tylko 18 bramek. Drużyna z gminy Kunice straciła 32 bramki, odniosła 20 zwycięstw oraz 4 porażki. Spotkanie barażowe będzie podsumowaniem całego okresu pracy dla obu ekip, możemy być pewni, że będzie to bardzo emocjonujące spotkanie gdyż stawka jest bardzo wysoka. Podopieczni Kazimierza Melskiego zdają sobie sprawę z tego o co grają  i za wszelką cenę będą chcieli to wygrać dając z siebie na boisku 120% walcząc o każdy centymetr murawy. Zimą ciężko pracowaliśmy nad poprawieniem naszej gry i na ostatniej prostej nie możemy się zatrzymać, Panowie wszystko w naszych nogach i głowach! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości