KS zaczyna zmagania w Klasie A

ZAPOWIEDŹ

KS Winnica - Orzeł Mikołajowice

Już w najbliższy weekend na murawę wraca regionalny futbol czyli piłkarskie niższe ligi. KS Winnica jako beniaminek drugiej grupy Legnickiej A Klasy zaczyna swoje zmagania z drużyną Orła Mikołajowice. Jest to bez wątpienia wielkie wydarzenie w historii klubu gdyż rok czasu od założenia klubu, gramy w wyższej klasie rozgrywkowej.

Nasz sobotni rywal jest nam dosyć dobrze znany gdyż kilka tygodni temu obie ekipy spotkały się w meczu kontrolnym, gdzie podopieczni Daniela Balickiego pokonali klub z gminy Krotoszyce 0:3. Sparingi rządzą się swoimi prawami jednak mecze ligowe to już zupełnie inna gra o stawkę w której do zgarnięcia są trzy punkty!. Chłopcy Kazimierza Melskiego będą chcieli bez wątpienia w pierwszym meczu zgarnąć pełną pulę jednak wiemy doskonale, że rywal nie należy do tych najłatwiejszych. Weryfikacja naszej formy nastąpi  w sobotę, wtedy również okaże się czy zdołaliśmy wyeliminować błędy, które powodowały utratę "głupich" bramek.

W sobotnim meczu na pewno nie zobaczymy Krzysztofa Malickiego. Napastnik KS-u doznał kontuzji w meczu sparingowym z Nowym Kościołem. Planowany powrót do gry to koniec sierpnia lub początek września.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na boisko sportowe w Winnicy, pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godz. 17:00!