KS gra z Parkiem Targoszyn w Snowidzy

Zapowiedź

Park Targoszyn - KS Winnica

W najbliższy weekend rusza 6 kolejka legnickiej A Klasy. Tym razem zawodnicy KS-u udadzą się na wyjazdowe spotkanie z drużyną Parku Targoszyn. Nasz rywal po 5 kolejkach zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktu, 6 bramkami strzelonymi oraz 18 straconymi. Przed podopiecznymi Kazimierza Melskiego zadanie jest jedno, wygrać i zdobyć trzy punkty. Tydzień temu zlekceważyliśmy rywala co mogło się skończyć różnie, tym razem gramy na wyjeździe i musimy podejść z takim nastawieniem aby od początku spotkania być w pełni skupionym oraz konsekwentnym. Nasz rywal na pewno nie odda nam trzech punktów i będzie walczył twardo do samego końca, ponieważ sytuacja drużyny z Targoszyna w lidze nie jest ciekawa.