Chłopcy Melskiego kontra pretendenci do awansu

ZAPOWIEDŹ

KS Winnica - Mewa Kunice

Już w najbliższą sobotę podopieczni Kazimierza Melskiego rozpoczną drugą kolejkę Legnickiej Klasy A (gr. 2). Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Mewy Kunice, która w tym sezonie chce wywalczyć awans do klasy okręgowej z pierwszego miejsca. W ubiegłej rundzie rywalowi zabrakło jednego punktu do miejsca premiowanego awansem a w ostatniej kolejce nasz sobotni przeciwniki pokonał na własnym obiekcie Wilki Różana 2:0. Mewa w tym pojedynku bez wątpienia jest faworytem jednak KS ma również swoje mocne strony i argumenty, które będzie chciał przedstawić rywalowi w najbliższym pojedynku. Jeśli zagramy tak jak pierwsze 45 minut z Orłem Mikołajowice czy Górnikiem Złotoryja to możemy sprawić sobie i naszym kibicom nagrodę w postaci 3 punktów. Wiemy doskonale, że ten mecz będzie bardzo trudny i musimy być skoncentrowani przez 90 minut i walczyć o swoje na 120%.