Zapraszamy na festyn połączony z inauguracją ligi

Już w najbliższą sobotę (26.08) o godz. 15:00, Klub Sportowy Winnica zainauguruje zmagania w V grupie legnickiej B-klasy. Naszym rywalem będzie drużyna Płomienia Nowa Wieś Grodziska, która aktualnie jest wiceliderem tabeli dzięki zwycięstwu nad rezerwami Kuźni Jawor aż 5:0. KS po przymuszonej przerwie bez wątpienia czuje głód gry jednak ten mecz nie będzie spacerkiem dla ekipy Kazimierza Melskiego gdyż goście z pewnością nie poddadzą się bez walki.

Dodatkową atrakcją na boisku w Winnicy będzie festyn zorganizowany dzięki współpracy Pasmanterii na ul. Andersa 16 w Legnicy ze Stowarzyszaniem "Cysterska Winnica" oraz Radą Sołectwa w Winnicy.

Z okazji meczu otwarcia przygotowaliśmy kilka atrakcji. Wśród nich warsztaty rękodzieła, czyli bezpłatne zajęcia,które odbędą się tuż obok boiska sportowego. Sztuki rękodzieła będzie uczyło dwóch instruktorów. Mogą przyjść zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił - zachęca do udziału Piotr Hałaś, prezes klubu sportowego KS Winnica.

źródło:http://pogodzinach.lca.p/legnica,news,66202,Mecz_i_festyn_rodzinny_w_Winnicy_Sport_i_atrakcje.html