Tylko remis z Targoszynem

KS Winnica 2:2 Park Targoszyn (2:1)

Bramki dla KS-u zdobył Kamil Malesza.

Podopieczni Kazimierza Melskiego w sobotnie popołudnie tylko zremisowali 2:2 z przedostatnią drużyną ligi czyli Parkiem Targoszyn. Lepiej w mecz weszli goście, ponieważ już w 7 minucie spotkania, Marcel Flejszer musiał wyciągać piłkę z siatki. Na drużynę z gminy Krotoszyce utracona bramka zadziałała pobudzającą, ponieważ kilka minut później Kamil Malesza doprowadza do wyrównania po dość szczęśliwym strzale. W dalszej fazie meczu obie ekipy dążyły do zdobycia kolejnych goli, jednak ta sztuka udała się Winncy w okolicach 43 minuty za sprawą rzutu karnego wywalczonego przez skrzydłowego Krzysztofa Malickiego. Egzekutor Kamil Malesza nie dał żadnych szans bramkarzowi przyjezdnych na obronienie jedenastki i pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem KS-u.

W drugiej połowie meczu gdy wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, prezentujemy bramkę Parkowi po rozegraniu futbolówki z 5 metra. Utracona piłka w bocznej strefie boiska bez zastanowienia została wrzucona na 11 metr i drugi raz w tym spotkaniu nasz bramkarz zostaje pokonany. Rezultat remisowy zmienił scenariusz meczu i obie drużyny szły na wymianę ciosów. Winnicy trzy punkty w końcowej fazie meczu mógł zapewnić Sławek Szymaniuk, jednak po jego strzale z głowy piłka minęła bramkę.