Siedem bramek w meczu kontrolnym beniaminków

KS Winnica 4:3 Orlik Okmiany (0:0)

Bramki dla KS-u zdobyli: 2x Tomek Malicki oraz Krzysiek Malicki

Wyjściowa 11

Ponadto zagrali: Kamil Malesza, Mateusz Wanielista, Paweł Sobol, Karol Jastrzębski, Adam Bojko oraz zawodnik testowany.

W niedzielny wieczór KS Winnica rozegrała swoją drugą grę kontrolną, pokonując 4:3 drużynę Orlika Okmiany, beniaminka III grupy legnickiej A-klasy. W pierwszej połowie podopieczni Kazimierza Melskiego niemalże zdominowali przeciwnika pod każdym względem jednak w kwestii wykończenia akcji wyglądało to tragicznie. W ciągu 45 minut KS stworzył sobie 11 klarownych sytuacji na zdobycie bramki z bardzo dogodnych pozycji jednakże jedynie co się udało zrobić to przyprawić trenera o ból głowy. Dodatkowo dostaliśmy w prezencie rzut karny i wydawało się, że jego egzekucja będzie  tylko formalnością, niestety intencje Tomasza Malickiego wyczuł bramkarz Orilka, który sparował piłkę na poprzeczkę. Goście mieli tylko dwie sytuacje z czego jedną bardzo dogodną, jednakże Marcel Flejszer był na posterunku i zażegnał zagrożenie. Drugie 45 minut obfitowało w bardzo ofensywny styl gry po obu stronach gdyż kibice obejrzeli aż 7 trafień. Bramkę na 1:0 dla naszej ekipy zdobył Tomek Malicki po rzucie rożnym, natomiast chwilę później Krzysiek Malicki z pomocą bramkarza podwyższył prowadzenie na 2:0. Orlik również zdobył swoją bramkę kontaktową, jednak z upływem czasu poszła wymiana ciosów bo na 3:1 gola zdobył ponownie Tomasz Malicki a kilka minut później zawodnik z Okmian pokonał naszego bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Na 10 minut przed końcem drugi raz na listę strzelców wpisał się Krzysiek Malicki a wynik spotkania został ustalony przez gracza Orlika bramką z gry.