Pogrom w ostatnim sparingu przed startem rundy rewanżowej

KS Winnica 11:1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska (3:0)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 4x Krzysiek Malicki, 2x Tomek Malicki, 1x Dawid Olech, Daniel Krzymowski, Kamil Malesza, Jakub Śnieżek, Sławek Szymaniuk

Sparing KS-u z Huraganem Nowa Wieś Złotoryjska początkowo miał być odwołany ze względu na zaśnieżoną płytę boiska przy ul. Grabskiego w Legnicy, jednak zarządca obiektu stanął na wysokości zadania i po kilkunastogodzinnym odśnieżaniu doprowadził plac gry do użytku.

W dzisiejszym dniu trener Kazimierz Melski miał do dyspozycji jedynie 11 zawodników ze względu na wcześniejsze doniesienia o odwołanym spotkaniu. Strzelaninę rozpoczęli nasi środkowi pomocnicy, Kamil Malesza wykorzystał błąd środkowego obrońcy a chwile później bramkę na 2:0 zdobył Jakub Śnieżek. Później przyszedł czas na naszych napastników i ponownie swój instynkt strzelecki wykorzystał Krzysiek Malicki umieszczając piłkę w siatce tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Drużyna z Nowej Wsi nie stwarzała sobie sobie akcji dzięki którym mogła zagrozić naszej bramce, jednak zawodnik Huraganu zdołał wywalczyć rzut karny po błędzie Daniela Krzymowskiego. Nowy zawodnik bardzo szybko naprawił swój błąd gdyż kilka minut później cieszył się ze swojej pierwszej bramki w nowym klubie. Goście od tego momentu kolokwialnie mówiąc siedli a KS wykorzystał prawie wszystkie sytuacje jakie sobie stworzył pod bramką rywala. Bramki w drugiej połowie zdobyli następujący zawodnicy: 3x Krzysiek Malicki, 2x Tomek Malicki, 1x Dawid Olech oraz Sławek Szymaniuk.

Nieobecni w dzisiejszym meczu - Mateusz Wiśniowski, Adam Bojko, Arek Bardziński, Paweł Laksander, Mateusz Marczukiewicz, Mariusz Rowiński, Marek Szlęk, Konrad Myjak, Paweł Sobol, Kuba i Wojtek Jakubczyk oraz Korneliusz Kędzierski