Podział punktów w Krotoszycach

KS Winnica 2:2 Tęcza Kwietno (0:1)

Bramki dla naszego zespołu zdobył: 2x Jakub Śnieżek

W sobotnie popołudnie na stadionie w Krotoszycach, KS Winnica w 27 kolejce podejmowała drużynę z Kwietna. Początkowo mecz był wyrównany jednak w okolicach 20 minuty zbyt lekkie podanie do naszego bramkarza powoduje, że interweniujący Łukasz Komorowski fauluje napastnika w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenasty metr. Rzut karny pewnie egzekwował Marin Cidyło i goście wyszli na prowadzenie. Doskonałą okazje na doprowadzenie do wyrównania miał Tomasz Malicki, jednak nie trafił do bramki z odległości 5 metra mimo dwóch okazji z rzędu. W drugiej połowie błyskawicznie doprowadzamy do wyrównania za sprawą Jakuba Śnieżka, który technicznym strzałem z okolicy 20 metra umieszcza piłkę w sieci przy prawym słupku. Winnica mogła pójść za ciosem wyprowadzając kontrę, Mateusz Wanielista posłał podanie do Tomasza Malickiego, który już w połowie zgubił obrońców i wyszedł sam na sam jednak górą w tym pojedynku był bramkarz. Niewykorzystane okazje się mszczą i tak też się stało bo w 65 minucie spotkania Jakub Czajkowski zdobywa bramkę po ewidentnym spalonym niezasygnalizowanym przez arbitra bocznego. Chwile później zawodnik Tęczy w opanowaniu piłki, pomaga sobie ręką jednak sędzia tego nie widzi, akcja trwa i zostaje odgwizdany rzut karny po faulu Krzysztofa Szwedy. Protesty na nic się zdały, jednak w bramce fantastycznie spisał się Łukasz Komorowski, który wyczuł intencje strzelającego i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył po raz kolejny nasz kapitan Jakub Śnieżek, oddając strzał z lewej strony boiska prosto w okno.