Piłkarska majówka

Zapowiedź

KS Winnica - Czarni Dziewin

Ze względu na majowy weekend, już w środę rozegrana zostanie na wszystkich boiskach 23 kolejka w II grupie Legnickiej A-klasy. Na stadionie sportowym w Krotoszycach, podopieczni Kazimierza Melskiego będą podejmować trzeci zespół ligi - Czarni Dziewin, którzy posiadają obecnie na koncie 45 punktów, 60 bramek strzelonych oraz 32 stracone. Jesienią Winnica musiała uznać wyższość rywala gdyż mecz zakończył się wynikiem 4:1 a każdy z nas pamięta w jakich okolicznościach przebiegało spotkanie między obiema ekipami. Faworytem będą przyjezdni jednak zawodnicy KS-u najbardziej wyczekiwali tego meczu gdyż są bardzo żądni rewanżu. Bez wątpienia jednego możemy być pewni, mecz na pewno będzie piłkarsko emocjonujący i zacięty.