Pierwsza sesja treningowa za nami

W piątkowe popołudnie pod okiem Kazimierza Melskiego drużyna Klubu Sportowego Winnica, odbyła pierwszą sesje treningową przygotowującą zespół do nowego sezonu.

Przed zajęciami trener przywitał się z zawodnikami, przedstawił swój plan dotyczący okresu przygotowawczego, budowy zespołu oraz celów jakie chce osiągnąć w sezonie 17/18.

Następnie zawodnicy udali się na murawę gdzie rozpoczęli rozgrzewkę przechodząc do bardziej cięższych i intensywniejszych ćwiczeń kończąc tym samym zajęcia na gierce. Warto podkreślić, że na pierwszym treningu frekwencja dopisała, ponieważ pojawiło się aż 26 zawodników, chcących spróbować swoich sił w nowym zespole.

Dodatkowo miły akcent spotkał Kazimierza Melskiego, który przed zajęciami otrzymał prezent wręczony przez prezesa klubu Piotra Hałasia w imieniu zarządu i zawodników z okazji narodzin dziecka

Życzymy dużo zdrowia oraz pomyślności - zarówno rodzicom, jak i nowo narodzonej córce!