Liczą się tylko trzy punkty

Zapowiedź

KS Winnica - Transportowiec Kłopotów

W najbliższą sobotę na boisku w Winnicy zainaugurowana zostanie 11 kolejka Legnickiej Klasy A. Podopieczni Kazimierza Melskiego będą podejmować 13 zespół ligowej tabeli czyli Transportowiec Kłopotów. Nasz rywal po 10 kolejkach ma na swoim koncie 9 punktów, 16 bramek strzelonych oraz 20 straconych. Bez wątpienia w tym pojedynku faworytem jest drużyna z gminy Krotoszyce więc KS musi wyjść na boisko i zrobić swoje czyli zdobyć trzy punkty. Podział punktów będzie sporą niespodzianką natomiast porażka druga z rzędu na własnym obiekcie istną kompromitacją. Gra w naszym ostatnim meczu wyglądała zdecydowanie lepiej, bardzo dobrze konstruowaliśmy akcje oraz zdecydowanie częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Dodatkowo jeśli poprawimy wykończenie na bramkę, drużyna Melskiego powinna wrócić do właściwej dyspozycji.