KS Winnica zagra dla Jaza

KS Winnica weźmie udział w charytatywnym turnieju piłki halowej, który rozegrany zostanie na obiekcie Olimpijskim Football Club przy ul. Hangarowej, znajdującym się pod balonem. Nasi zawodnicy słysząc o tej akcji charytatywnej postanowili się zaangażować zrzucając się samemu po kilkadziesiąt złotych na szczytny cel.

Mecze rozgrywane będą na 3 boiskach równolegle. Każdy będzie trwał 7 minut a na sztucznej murawie będą drużyny składające się z 4 zawodników plus bramkarz. Zasadą jest gra każdy z każdym w grupie a skład naszej grupy przedstawia się następująco:
godz.10.00 Dom Samochodowy Germaz- A Mania
Godz.10.10 KS Winnica - Toyota Nowakowski
10.20 Dom Samochodowy Germaz- Toyota Nowakowski
10.30 A- Mania - Winnica
10.40 Dom Samochodowy Germaz- Winnica
10.50 A- Mania - Toyota Nowakowski

Zbiórka zawodników o godz.9:00 przy obiekcie Olimpijskim Football Club !

Więcej informacji odnośnie sobotniego turniej znajdziecie na stronie "e-legnickie.pl" https://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-legnica/22044-pod-balonem-zagraja-dla-jaza