Falstart na początek ligi

Grom Gromadzyń Wielowieś 5:3 KS Winnica

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Tomek Malicki (k.), Adam Bojko.

Drużyna Gromu bardzo dobrze rozpoczęła mecz gdyż już w pierwszej minucie Telmario Souza brito, zdobył bramkę dla swojego zespołu po otrzymaniu długiej piłki z własnej części boiska. Gospodarze bardzo szybko narzucili swój styl gry dążąc do zdobycia kolejnych bramek, natomiast podopieczni Kazimierza Melskiego byli bezradni w niemalże każdej formacji, ponieważ zostaliśmy zepchnięci całkowicie do defensywy. Taki obrót spraw spowodował, że klasycznego hat tricka w 26 minut zdobył Paweł Łopaciński, kończąc bezlitośnie akcje wypracowane przez kolegów z drużyny. W drugiej połowie role się odwróciły, ponieważ mimo 4 bramkowej straty Winnica ruszyła do ataku i była zdecydowanie zespołem lepszym. Odrabianie strat rozpoczął Tomek Malicki, pewnie egzekwując rzut karny, który został podyktowany za faul na Krzysztofie Malickim. Kolejną sytuacje bramkową po rzucie z autu wypracował Sławek Szymaniuk a akcje pewnie wykończył wprowadzony kilka minut wcześniej Adam Bojko. W szeregach gospodarzy pojawiła się nerwowa atmosfera, jednak dopięli oni swego i stworzyli okazje pod nasz bramką, która dala im piąte trafienie w tym spotkaniu. KS nie mając nic do stracenia ruszył do przodu jednak udało nam się zdobyć tylko jedną bramkę, której autorem był bramkarz Gromu. Pojawiła się okazja na wywiezienie przynajmniej jednego punktu jednak bracia Maliccy nie mieli tyle szczęścia pod polem karnym rywala i skończyło się jedynie na strachu gospodarzy i  na naszym niedosycie.