Bazalt zbyt twardy dla KSu

Bazalt Piotrowice 5:2 KS Winnica (1:1)

5 maja w niedziele pojechaliśmy do Piotrowic na mecz z tamtejszym Bazaltem. Początek spotkania z lekkim wskazaniem na nasz zespół, podeszliśmy wysoko na przeciwnika, próbowaliśmy grać piłką choć murawa zdecydowania nie pomagała w tego rodzaju grze. W 21 minucie meczu otwieramy wynik za sprawą Sławka Szymaniuka, po stałym fragmencie gry umieszcza on futbolówkę w bramce i mamy 1-0. Od tamtej pory stanęliśmy i przestaliśmy grać w piłkę. Czego efektem jest faul w polu karnym i gol z rzutu karnego dla gospodarzy, 1-1 do przerwy. Po zmianie stron kolejny cios ze strony Bazaltu i w 48 minucie niestety mieliśmy 2-1. Szukaliśmy jakiegoś sposobu na strzelenie bramki lecz tego dnia nasz zespół nie był zbyt dobrze dysponowany, czego efektem są kolejne trzy bramki ekipy z Piotrowic w 10 min. Wynik 5-1 i od 67 minuty było już wiadomo, że nic złego nie może się już stać tego dnia gospodarzom. W 78 minucie Krzysiek Malicki jest faulowany w polu karnym, do karnego podchodzi Kamil Malesza i zmniejsza stratę, 5-2. Kilka minut później kolejny faul na „Malim”, ponownie Malesza podchodzi do jedenastki lecz tym razem broni bramkarz Bazaltu. Do końca meczu wynik nie zmienia się, przegrywamy zasłużenie i zdecydowanie. 20 minut dobrej gry to zdecydowanie za mało by zdobyć 3 pkt, była to już 11 porażka w tym sezonie KSu, do końca sezonu pozostało 6 kolejek. W najbliższą sobotę będziemy podejmować w Krotoszycach zespół Unii Miłoradzice.

Autor: Tomek Malicki